Пам'ятники від виробника

  • Виготовлення
  • Встановлення
  • Художнє оформлення
  • Реставрація
  • 095-45-25-245
  • 098-66-71-640
  • Михайло

Виготовлення та встановлення надмогильних пам'ятників з граніту та крихти. Калуш, Івано-Франківськ, Тернопіль, Львів, Чернівці.

Матеріали

Граніт Габро Буки (Чорний)
ГРАНІТ (АНАРТЕЗИТ) ЗЕЛЕНИЙ
Граніт Токовський (Вишневий)
Граніт Лезниківський (Червоний)
ГРАНІТ (ФІОЛЕНТ) ФІОЛЕТОВИЙ
Граніт Покостівка (Сірий)

Фотогалерея

Види пам'ятників

Встановлення пам'ятників

Надгробні пам'ятники мають важливу ​​мету — вони покликані довгі роки зберігати пам'ять про людей, які вже покинули цей світ. Саме тому такі творіння з каменю та інших матеріалів роблять максимально естетичними і індивідуальними.

Оскільки для таких виробів важлива не тільки індивідуальність, але і довговічність, особливу увагу варто приділяти, як якістю матеріалів для їх виготовлення, так і їх правильному встановленні.

Технологія монтажу пам'ятників безпосередньо впливає на їх міцність і стійкість. Установка монументів є дуже відповідальною справою, тому довіряти її варто виключно професіоналам, які знають тонкощі такої роботи, ретельно дотримують всі існуючі для їх проведення правила і надає гарантію на результат.

Замовити встановлення пам'ятників будь-якої складності, можна, скориставшись послугами нашої компанії. Ми також спеціалізуємося на виготовленні надгробних композицій різних типів, які створюються на нашому виробництві у місті Калуші.
Якісний монтаж пам'ятників з граніту — це важлива гарантія стійкості, довговічності та збереження таких монументів, здатних довго зберігати таку важливу пам'ять про людей.


Cтатті

Столешні із граніту

Столешні із граніту

Останнім часом стають дедалі популярнішим столешні із граніту та інших натуральних каменів. По-перше — це натуральні матеріали. По-друге — граніт дуже практичний. Завдяки перевагам матеріалу, гранітні плити відмінно підходять в якості робочої поверхні для кухні, барної стійки або для ванної кімнати.

Читати більше

Гранітні пам’ятники

Гранітні пам’ятники

Щоб гідно вшанувати пам'ять про своїх рідних і близьких які пішли з життя, люди як правило встановлюють на могилках гранітні пам'ятники. На сьогоднішній день вибір матеріалів для виготовлення пам'ятників досить широкий. Але найбільш надійним і довговічним матеріалом залишається граніт. Купити пам'ятники з граніту ви можете в нашій компанії за цілком доступними цінами.

Читати більше

Граніт Покостівка

Граніт Покостівка

Покостовка - назва граніту від родовища в Житомирській області, - села Покостовка, де і залягав брили цього сірого каменю, який завоював визнання самого красивого сірого граніту в Україні.

Читати більше