Пам'ятники від виробника

  • Виготовлення
  • Встановлення
  • Художнє оформлення
  • Реставрація
  • 095-45-25-245
  • 098-66-71-640
  • Михайло

Виготовлення та встановлення надмогильних пам'ятників з граніту та крихти. Калуш, Івано-Франківськ, Тернопіль, Львів, Чернівці.

Матеріали

Граніт Лезниківський (Червоний)
Граніт Лабрадорит (Чорний з плямами)
Граніт Маславський (Зелений)
Граніт Габро Буки (Чорний)
Граніт Межирічка (Червоний)
Граніт Токовський (Вишневий)

Фотогалерея

Види пам'ятників

Встановлення пам'ятників

Надгробні пам'ятники мають важливу ​​мету — вони покликані довгі роки зберігати пам'ять про людей, які вже покинули цей світ. Саме тому такі творіння з каменю та інших матеріалів роблять максимально естетичними і індивідуальними.

Оскільки для таких виробів важлива не тільки індивідуальність, але і довговічність, особливу увагу варто приділяти, як якістю матеріалів для їх виготовлення, так і їх правильному встановленні.

Технологія монтажу пам'ятників безпосередньо впливає на їх міцність і стійкість. Установка монументів є дуже відповідальною справою, тому довіряти її варто виключно професіоналам, які знають тонкощі такої роботи, ретельно дотримують всі існуючі для їх проведення правила і надає гарантію на результат.

Замовити встановлення пам'ятників будь-якої складності, можна, скориставшись послугами нашої компанії. Ми також спеціалізуємося на виготовленні надгробних композицій різних типів, які створюються на нашому виробництві у місті Калуші.
Якісний монтаж пам'ятників з граніту — це важлива гарантія стійкості, довговічності та збереження таких монументів, здатних довго зберігати таку важливу пам'ять про людей.


Cтатті

Гранітні пам’ятники

Гранітні пам’ятники

Щоб гідно вшанувати пам'ять про своїх рідних і близьких які пішли з життя, люди як правило встановлюють на могилках гранітні пам'ятники. На сьогоднішній день вибір матеріалів для виготовлення пам'ятників досить широкий. Але найбільш надійним і довговічним матеріалом залишається граніт. Купити пам'ятники з граніту ви можете в нашій компанії за цілком доступними цінами.

Читати більше

Граніт Покостівка

Граніт Покостівка

Покостовка - назва граніту від родовища в Житомирській області, - села Покостовка, де і залягав брили цього сірого каменю, який завоював визнання самого красивого сірого граніту в Україні.

Читати більше

Столешні із граніту

Столешні із граніту

Останнім часом стають дедалі популярнішим столешні із граніту та інших натуральних каменів. По-перше — це натуральні матеріали. По-друге — граніт дуже практичний. Завдяки перевагам матеріалу, гранітні плити відмінно підходять в якості робочої поверхні для кухні, барної стійки або для ванної кімнати.

Читати більше