Пам'ятники від виробника

 • Виготовлення
 • Встановлення
 • Художнє оформлення
 • Реставрація
 • 095-45-25-245
 • 098-66-71-640
 • Михайло

Виготовлення та встановлення надмогильних пам'ятників з граніту та крихти. Калуш, Івано-Франківськ, Тернопіль, Львів, Чернівці.

Матеріали

Граніт Лабрадорит (Чорний з плямами)
ГРАНІТ (ВАСИЛІВКА) ЖОВТО-ЗЕЛЕНИЙ
Граніт Маславський (Зелений)
Граніт Токовський (Вишневий)
ГРАНІТ (ФІОЛЕНТ) ФІОЛЕТОВИЙ
Граніт Межирічка (Червоний)

Фотогалерея

Статті


Гранітні пам’ятники

Щоб гідно вшанувати пам'ять про своїх рідних і близьких які пішли з життя, люди як правило встановлюють на могилках гранітні пам'ятники. На сьогоднішній день вибір матеріалів для виготовлення пам'ятників досить широкий. Але найбільш надійним і довговічним матеріалом залишається граніт. Купити пам'ятники з граніту ви можете в нашій компанії за цілком доступними цінами.
Гранітні пам’ятники

Щоб гідно вшанувати пам'ять про своїх рідних і близьких які пішли з життя, люди як правило встановлюють на могилках гранітні пам'ятники.

Незважаючи на активний розвиток ринку ритуальних послуг, професіоналів у цій сфері діяльності залишається не так вже й багато. Лише ті компанії, які працюють вже багато років і мають колосальний досвід, виготовлення гранітних пам'ятників можуть похвалитися якістю на століття. Адже саме тут важлива не фінансова сторона питання, а чітке розуміння того, що хоче побачити замовник і максимально втілити в реальність всі його побажання. Наша компанія завжди акцентує увагу на якості продукції, завдяки чому відноситься до числа кращих в регіоні. Купити пам'ятники за доступною ціною Ви можете, звернувшись в нашу компанію і замовивши найбільш підходящий за формою і ціною варіант.

На сьогоднішній день вибір матеріалів для виготовлення пам'ятників досить широкий. Але найбільш надійним і довговічним матеріалом залишається граніт. Купити пам'ятники з граніту ви можете в нашій компанії за цілком доступними цінами.

Вулканічна мінеральна порода, що носить назву граніт має підвищену міцність і довговічністю, завдяки чому пам'ятники, виготовлені з нього, будуть стояти століттями, при цьому, не втрачаючи свій зовнішній вигляд і не піддаючись впливу морозу, дощу і сонця.

Переваги, якими володіють пам'ятники, зроблені з граніту:

 • Таким пам'ятників не страшні низькі температури повітря;
 • Таким пам'ятників не страшна підвищена вологість і часті опади;
 • Вони досить стійкі до корозії;
 • Легкі в обробці;
 • Невисока вартість самого граніту, дозволяє робити пам'ятники більш доступними за ціною;
 • Вони надійні, міцні та довговічні.


Одним з основних переваг граніту можна вважати його податливість в обробці. В умілих руках майстра на гранітному пам'ятнику можна реалізувати самі незвичайні форми і фігури. Будь-які дизайнерські рішення будуть з легкістю втілені. Якщо ви маєте свій індивідуальний ескіз гранітного пам'ятника — то наші майстри виконають виготовлення в точності з малюнком. Якщо ж Ви ще поки точно не визначилися з ескізом, але маєте деякі начерки і хочете отримати пораду спеціаліста - сміливо звертайтеся до нас, наші художники і скульптори допоможуть реалізувати задумане.

Наіболее популярним сьогодні вважають граніт чорного кольору, але в нашій компанії ви зможете вибрати гранітні пам'ятники різних кольорів (сірого, червоного, зеленого), або комбіновані варіанти, що складаються з декількох відтінків каменю. На сторінках нашого сайту ви знайдете безліч різноманітних надгробків, одинарних і подвійних пам'ятників і навіть цілих гранітних комплексів.

Для того щоб купити пам'ятник Ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом і ми разом обговоримо найбільш підходящий варіант. Ми спеціалізуємося на виготовленні, доставки та встановлення пам'ятників.


Інші статті

Граніт Покостівка

Граніт Покостівка

Покостовка - назва граніту від родовища в Житомирській області, - села Покостовка, де і залягав брили цього сірого каменю, який завоював визнання самого красивого сірого граніту в Україні.

Читати більше

Столешні із граніту

Столешні із граніту

Останнім часом стають дедалі популярнішим столешні із граніту та інших натуральних каменів. По-перше — це натуральні матеріали. По-друге — граніт дуже практичний. Завдяки перевагам матеріалу, гранітні плити відмінно підходять в якості робочої поверхні для кухні, барної стійки або для ванної кімнати.

Читати більше