Пам'ятники від виробника

 • Виготовлення
 • Встановлення
 • Художнє оформлення
 • Реставрація
 • 095-45-25-245
 • 098-66-71-640
 • Михайло

Виготовлення та встановлення надмогильних пам'ятників з граніту та крихти. Калуш, Івано-Франківськ, Тернопіль, Львів, Чернівці.

Матеріали

ГРАНІТ (ВАСИЛІВКА) ЖОВТО-ЗЕЛЕНИЙ
Граніт Лабрадорит (Чорний з плямами)
Граніт Межирічка (Червоний)
Граніт Лезниківський (Червоний)
Граніт Маславський (Зелений)
Граніт Покостівка (Сірий)

Фотогалерея

Статті


Гранітні пам’ятники

Щоб гідно вшанувати пам'ять про своїх рідних і близьких які пішли з життя, люди як правило встановлюють на могилках гранітні пам'ятники. На сьогоднішній день вибір матеріалів для виготовлення пам'ятників досить широкий. Але найбільш надійним і довговічним матеріалом залишається граніт. Купити пам'ятники з граніту ви можете в нашій компанії за цілком доступними цінами.
Гранітні пам’ятники

Щоб гідно вшанувати пам'ять про своїх рідних і близьких які пішли з життя, люди як правило встановлюють на могилках гранітні пам'ятники.

Незважаючи на активний розвиток ринку ритуальних послуг, професіоналів у цій сфері діяльності залишається не так вже й багато. Лише ті компанії, які працюють вже багато років і мають колосальний досвід, виготовлення гранітних пам'ятників можуть похвалитися якістю на століття. Адже саме тут важлива не фінансова сторона питання, а чітке розуміння того, що хоче побачити замовник і максимально втілити в реальність всі його побажання. Наша компанія завжди акцентує увагу на якості продукції, завдяки чому відноситься до числа кращих в регіоні. Купити пам'ятники за доступною ціною Ви можете, звернувшись в нашу компанію і замовивши найбільш підходящий за формою і ціною варіант.

На сьогоднішній день вибір матеріалів для виготовлення пам'ятників досить широкий. Але найбільш надійним і довговічним матеріалом залишається граніт. Купити пам'ятники з граніту ви можете в нашій компанії за цілком доступними цінами.

Вулканічна мінеральна порода, що носить назву граніт має підвищену міцність і довговічністю, завдяки чому пам'ятники, виготовлені з нього, будуть стояти століттями, при цьому, не втрачаючи свій зовнішній вигляд і не піддаючись впливу морозу, дощу і сонця.

Переваги, якими володіють пам'ятники, зроблені з граніту:

 • Таким пам'ятників не страшні низькі температури повітря;
 • Таким пам'ятників не страшна підвищена вологість і часті опади;
 • Вони досить стійкі до корозії;
 • Легкі в обробці;
 • Невисока вартість самого граніту, дозволяє робити пам'ятники більш доступними за ціною;
 • Вони надійні, міцні та довговічні.


Одним з основних переваг граніту можна вважати його податливість в обробці. В умілих руках майстра на гранітному пам'ятнику можна реалізувати самі незвичайні форми і фігури. Будь-які дизайнерські рішення будуть з легкістю втілені. Якщо ви маєте свій індивідуальний ескіз гранітного пам'ятника — то наші майстри виконають виготовлення в точності з малюнком. Якщо ж Ви ще поки точно не визначилися з ескізом, але маєте деякі начерки і хочете отримати пораду спеціаліста - сміливо звертайтеся до нас, наші художники і скульптори допоможуть реалізувати задумане.

Наіболее популярним сьогодні вважають граніт чорного кольору, але в нашій компанії ви зможете вибрати гранітні пам'ятники різних кольорів (сірого, червоного, зеленого), або комбіновані варіанти, що складаються з декількох відтінків каменю. На сторінках нашого сайту ви знайдете безліч різноманітних надгробків, одинарних і подвійних пам'ятників і навіть цілих гранітних комплексів.

Для того щоб купити пам'ятник Ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом і ми разом обговоримо найбільш підходящий варіант. Ми спеціалізуємося на виготовленні, доставки та встановлення пам'ятників.


Інші статті

Столешні із граніту

Столешні із граніту

Останнім часом стають дедалі популярнішим столешні із граніту та інших натуральних каменів. По-перше — це натуральні матеріали. По-друге — граніт дуже практичний. Завдяки перевагам матеріалу, гранітні плити відмінно підходять в якості робочої поверхні для кухні, барної стійки або для ванної кімнати.

Читати більше

Граніт Покостівка

Граніт Покостівка

Покостовка - назва граніту від родовища в Житомирській області, - села Покостовка, де і залягав брили цього сірого каменю, який завоював визнання самого красивого сірого граніту в Україні.

Читати більше