Пам'ятники від виробника

  • Виготовлення
  • Встановлення
  • Художнє оформлення
  • Реставрація
  • 095-45-25-245
  • 098-66-71-640
  • Михайло

Виготовлення та встановлення надмогильних пам'ятників з граніту та крихти. Калуш, Івано-Франківськ, Тернопіль, Львів, Чернівці.

Матеріали

ГРАНІТ (ФІОЛЕНТ) ФІОЛЕТОВИЙ
Граніт Лабрадорит (Чорний з плямами)
Граніт Токовський (Вишневий)
Граніт Покостівка (Сірий)
Граніт Маславський (Зелений)
Граніт Лезниківський (Червоний)

Фотогалерея

Статті


Граніт Покостівка

Покостовка - назва граніту від родовища в Житомирській області, - села Покостовка, де і залягав брили цього сірого каменю, який завоював визнання самого красивого сірого граніту в Україні.
Граніт Покостівка

Чіткий малюнок текстури і плямистостей світло-сіра забарвлення - справжня класика сірого граніту, і це камінь саме Покостовського родовища. Не дарма йому дали маркування Ukraine Grey. Пласти породи лежать таким чином, що їх можна добувати величезними монолітними блоками, а це ще одна перевага - унікальність.

Чим же відрізняється Покостовський граніт від червоних порід? - Відмінними є такі особливості каменю як питома щільність, міцність і вологостійкість. Ці показники у Покостівка набагато вище ніж у червоних гранітів, тому вироби з цього граніту (ритуальні пам'ятники та ін. Продукція) - це гарантія на століття! При цьому з роками він не втрачає свого еллегантного рівномірного насиченого кольору.

Для Покостівка характерний високий протистояння негативним впливам навколишнього середовища, але попри це граніт чудово піддається термообробці - щоб уникнути ковзання на горизонтальних поверхнях, полірування - для створення практично дзеркальних поверхонь. Крім того, він володіє першим класом радіоактивності що не накладає обмеження на сфери його застосування.


Інші статті

Гранітні пам’ятники

Гранітні пам’ятники

Щоб гідно вшанувати пам'ять про своїх рідних і близьких які пішли з життя, люди як правило встановлюють на могилках гранітні пам'ятники. На сьогоднішній день вибір матеріалів для виготовлення пам'ятників досить широкий. Але найбільш надійним і довговічним матеріалом залишається граніт. Купити пам'ятники з граніту ви можете в нашій компанії за цілком доступними цінами.

Читати більше

Столешні із граніту

Столешні із граніту

Останнім часом стають дедалі популярнішим столешні із граніту та інших натуральних каменів. По-перше — це натуральні матеріали. По-друге — граніт дуже практичний. Завдяки перевагам матеріалу, гранітні плити відмінно підходять в якості робочої поверхні для кухні, барної стійки або для ванної кімнати.

Читати більше